Hakkımızda

Karabük Özel Dilek Yükseköğrenim Kız Yurdu  Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Karabük Üniversitesi merkez kampüsüne en yakı yurt olup, 150 yatak kapasiteli bir yurttur.
 
Özel Dilek Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Karabük Tetik İnşaat İşitme Cihazları Turizm Sanayi Tic.Ltd.Şti. 'ye ait bir işletmedir. http://www.tetikinsaat.org
 
Bağlı bulunduğumuz şirket, kurumsal bir anlayış ile yola çıkarak bu yurdu açmıştır.Bu nedenle tüm yasal prosedürlere uyarak ve T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın  onayı alınarak faaliyete geçirilmiştir. 
 
Firmamız faaliyette bulunduğu diğer iş alanlarında olduğu gibi Özel Dilek Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunda da KALİTE ve GÜVEN i ön planda tutmaktadır.
 
Binamız yeni olmakla birlikte ,öğrencilerimize hizmet verecek olan kadromuz , mesleki yeterlilik sahibi ve konusunda uzun yıllardır tecrübeli kişilerdir.
 
Yurt kurallarımız ve disiplin konusundaki hassasiyetimiz , öğrencilerimizin özgürlüklerini kısıtlamak amacıyla düzenlenmemiştir. Amacımız ,aile ortamınızdaki güveninizi ,ailelerinizden çok uzakta olduğunuzda da sağlamaya çalışmaktır.
 
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında;
kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden,
en uygun fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

 

X